Ripsmepikendused

KAHJUKS EI PAKU ME HETKEL RIPSMEPIKENDUSI! Ripsmepikenused on kergeim viis, kuidas naisterahva hommikuid meikimise arvelt lühendada. Ripsmepikenustega jääb ilus loomulik tulemus igat tüüpi silmadele. Meie salongis on valikus nii klassikalised ripsmepikenudsed kui ka volüümi ripsmepikendused. Ripmetehnik valib vastavalt kliendi soovile ja ripsme olukorrale parima viisi, saamaks pilkupüüdvad silmad.

Ripsmepikendusi paigaldatakse ükshaaval ripsmetele, mistõttu jääb tulemus loomulik . See protsess on täiesti valutu ja meditsiinilisi vastunäidustusi ei esine. Ripsmepikenduste tõttu ei pea loobuma (va 24 h peale paigaldust/hooldust) saunast, solaariumist, spaast, spordisaalist jne. Ainuke vastunäidustus on ripsmete tugev hõõrumine. Ripmepikenudste paigalduseks varuge aega umbes 2 tundi ning hoolduseks 1,5 tundi.
Ripsme eluiga on keskmiselt kolm kuud, pikkamööda langevad ripsmepikendused koos oma ripmsetega välja. Sellepärast peab käima umbes kolme-nelja nädala tagant keskeltläbi poolteist tundi kestvas hoolduses, mille käigus eemaldatakse pooleldi lahti olevad ja liigselt välja kasvanud ripsmed ning asendatakse uutega.
Klassikalisi ripsmepikendusi paigaldatake ühekaupa täisjõulisele ripsmele, kuid volüümripsmete puhul paigaldatakse ühele karvale mitu pikendust. Kuna karvad pannakse ripsmetele kõik veidi erinevas suunas, siis jääb lõpptulemus volüümikam. Volüümripsmete karvakesed on kordades peenemad ja kergemad kui klassikalise tehnika karvad, seega ei muutu need oma ripsmele koormavaks ning loomulikkust eelistavad kliendid ei pea kartma, et need jäävad silmadel liiga võltsid.

Salongis kasutusel: MinuRipsmed ja Glam Lashes tooted

Ripsmepikendusi paigaldab
Hinnakiri

Tasumine ainult sularahas!

Sütiste Ilustuudio OÜ, Sütiste tee 19A, 13419 Tallinn, +372 654 2484