Massaaž

Teadaolevalt on massaaž üks vanimaid ravimeetodeid, mida kasutasid juba meie esivanemad aastatuhandeid tagasi. Tänapäeval on massaž üks lõõgastavamaid ja meeldivamaid teenuseid! Meie salongi massöör teeb Klassikalist üldmassaaži, meemassaaž ning tselluliidivastase toimega kupumassaaž.

Klassikaline üldmassaž on lõõgastav, rahustav ja meelolu parandav hooldus. See on mõeldud kõigile neile, kes on väsinud, stressis ja keda vaevavad lihaspinged ja valud peas, kaelas, õlgades, seljas, kätes või jalgades. Klassikaline massaaž parandab kogu organismi vere- ja lümfiringet ning ainevahetust, kiirendades jääkainete väljutamist kehast.

Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Meemassaaž aitab ka võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.

Kupumassaž tselluliidivastase toimega aitab keha probleemsete piirkondade (kõht, reied, tuharad) nahaalust rasvkude intensiivselt mõjutades muuta nahka siledamaks kupude abiga.

Hinnakiri

Tasumine ainult sularahas!

Sütiste Ilustuudio OÜ, Sütiste tee 19A, 13419 Tallinn, +372 654 2484